NOWOŚĆ! Automaty do dezynfekcji podłóg.Zobacz

Wynajem maszyn czyszczących podłogi i posadzki

Proponujemy krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem urządzeń czyszczących.

Czysta Polska umożliwia wynajem maszyn czyszczących. To idealna opcja dla osób, które muszą zadbać o porządek w miejscach o wzmożonym ruchu, np. sklepach, urzędach lub hotelach. Maszyny do czyszczenia wykorzystuje się również w halach produkcyjnych, magazynach czy obiektach biurowych. Za wynajmem maszyn sprzątających przemawia przede wszystkim ich niezwykła efektywność i ekonomiczność.

Wynajem maszyn czyszczących z Czystą Polską

Czysta Polska nie tylko oferuje szeroki wachlarz maszyn czyszczących do wynajęcia, ale także pomaga przy doborze odpowiednich środków czystości. Dzięki fachowym konsultacjom z naszymi pracownikami zyskasz pewność, że wynajęta zmywarka lub zamiatarka posiada optymalne parametry techniczne i jest ściśle dopasowana do charakteru wykonywanej przez nią pracy.

Bezpośredni kontakt w sprawie wynajmu krótkoterminowego: Kamilla Grześkowiak +48 695 190 523.

Grupy oferowanych maszyn dostępnych w naszej wypożyczalni (wynajem krótkoterminowy):

Zamiatarki

Wynajem zamiatarki do czyszczenia podłóg i posadzek

Wydajne prowadzone lub samojezdne zamiatarki, także do zastosowania w przemyśle. Maszyny przeznaczone są do czyszczenia posadzki betonowej, kostki brukowej i innych powierzchni. Usuwają drobne śmieci, liście, kurz i piasek oraz inne suche zabrudzenia.

Zmywarki

Wynajem urządzeń do czyszczenia podłóg

Zwrotne i łatwe w obsłudze prowadzone oraz samojezdne zmywarki do posadzek w większości zasilane bateryjnie. Doskonałe do czyszczenia posadzek wielkopowierzchnipwych podczas pielęgnacji jak i gruntownego doczyszczania powierzchni w magazynach, halach czy marketach. Urządzenia zmywają i szorują posadzki, a następnie osuszają podłogę zbierając wodę i zabrudzenia do zbiornika.

Zapytaj nas o najlepszą ofertę
ul. Wierzbowa 29

62 - 080 Tarnowo Podgórne koło Poznania

tel. + 48 61 652 74 86

tel. kom. +48 607 604 053

fax. +48 61 855 23 26

biuro@czystapolska.pl


Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych do udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. *
Przepisz kod: captcha