bool(false)

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE DO DROBNEGO PYŁU Z AUTOMATYCZNYM CZYSZCZENIEM FILTRÓW

Modele turbin to najlepsze odkurzacze do łączenia z maszynami w ciągłej produkcji, ponieważ są maksymalnym odzwierciedleniem niezawodności i wydajności filtrowania dostępnej w naszej ofercie. Niezawodność jest nieodłączną częścią motoryzacji z turbinami bocznokanałowymi, które gwarantują doskonałą wydajność i mogą pracować nieprzerwanie, nawet 24 godziny na dobę. Skuteczność filtrowania powierzono naszemu opatentowanemu systemowi czyszczenia filtrów Iclean, który utrzymuje zawsze czystość, nawet przy praktycznie nieskończonych ilościach drobnego pyłu.

No-Stop Aspiracja – Zawsze czyste filtry do zastosowania non-stop

Dzięki tej technologii modele wyposażone w system czyszczenia Iclean gwarantują stałą wydajność ssania, niezależnie zapewniając czyszczenie filtrów bez interwencji operatora i bez przerywania ssania.

Jak to działa?

Aspiratory trójfazowe w tej linii to aspiratory wielofiltrowe. Wszystkie filtry współpracują ze sobą przez 2 minuty, pod koniec których rozpoczynają cykliczne czyszczenie poprzez działanie wibracyjne. System zapewnia zamknięcie ssania na filtrze, aby nagromadzony kurz mógł opaść i ostatecznie go wibrować, podczas gdy pozostałe zainstalowane filtry kontynuują zasysanie.

Najwyższy standard z filtrami HEPA

Bezpieczeństwo zapylonego środowiska pracy gwarantuje zastosowanie filtrów HEPA, które są w stanie przefiltrować 99,995 pyłu o granulometrii 0,3

Produkty z linii Iclean

222 ICLEAN ULTRA H Class

Zobacz produkt

333 ICLEAN ULTRA H Class

Zobacz produkt

DTX 2500 ICLEAN

Zobacz produkt

HDC 355 P INVerter ICLEAN

Zobacz produkt

TDC 30 ICLEAN

Zobacz produkt

TDC 22 ICLEAN

Zobacz produkt

S-3 BAG ICLEAN

Zobacz produkt

350 ICLEAN

Zobacz produkt

235 ICLEAN

Zobacz produkt

220 ICLEAN

Zobacz produkt

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena