biuro czystej polski

Czysta Polska

Jesteśmy z Wami od ponad 20 lat!

Nauczyliśmy się jak dostarczać produkty najwyższej jakości, zdobywając zaufanie Klientów. Wiemy, że wymagający i zadowolony Klient oczekuje indywidualnego podejścia, które my gwarantujemy szyjąc na miarę kompleksowe i profesjonalne rozwiązania.

Ciężko pracujemy, aby niezbędne czynności, takie jak czyszczenie, były łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej zrównoważone. Działamy zgodnie z ISO 9001:2015. Jesteśmy w trakcie wdrażania ISO 14001:2015.

Maszyny FIMAP, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, to szyte na miarę, kompleksowe i efektywne rozwiązania w dziedzinie technologii sprzątania i utrzymania czystości.
Wybór firmy FIMAP na Partnera nie był przypadkowy. Wspólnie z FIMAP dzielimy misję i wizję odnośnie sektora czystości, oferując maszyny ekologiczne, stworzone z myślą o wypracowaniu optymalnych rozwiązań, które tworzą czysty świat teraz oraz zadbają o środowisko w przyszłości.

Oferujemy elastyczne warunki współpracy (wynajem, finansowanie). Zapewniamy oryginalne części i zamienniki oraz obejmujemy maszyny gwarancją nawet do 48 miesięcy.
Zapewniamy wsparcie posprzedażowe: bezpłatne pierwsze szkolenie po zakupie maszyny, audyt u Klienta, bezpłatne pokazy oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w całej Polsce.
Oferujemy szkolenia i wsparcie techniczne.

Czystość i troskę o środowisko mamy w naturze

Nasza Misja

Wykorzystując ponad 20 letnie doświadczenie oraz wiedzę o Kliencie i branży, tworzymy i dostarczamy innowacyjne oraz kompleksowe rozwiązania dedykowane dla sektora czystości, zabezpieczone najlepszym wsparciem posprzedażowym, serwisowym oraz logistycznym.

Nasza wizja

Jako stabilna finansowo oraz oparta na silnych wartościach firma rodzinna, budujemy w branży przewagę na wiedzy, technologii i rozwoju.

Nasze wartości

Uczciwość

Dostajesz to, za co płacisz - a nawet więcej. Przejrzyście, starannie i na czas, nie bawimy się w półśrodki!

Kreatywność

Na każdy Twój problem znajdziemy rozwiązanie. Wiemy, czego potrzebujesz i dopasujemy nasze maszyny do Twoich potrzeb!

Zaufanie

Wierzymy, że działa w obie strony. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi Klientami.

Profesjonalizm

Mamy wiedzę i doświadczenie na rynku, co pozwala nam oferować najwyższą jakość usług. Odpowiemy na każde pytanie!

Polityka jakości

polityka jakości czysta polska

Polecają Nas

Polecają Nas 1
Polecają Nas 2
Polecają Nas 3
Polecają Nas 4
Polecają Nas 5

Dbamy o ciągły rozwój aby móc nieustannie zmieniać się na lepsze – dla Was