biuro czystej polski

Czysta Polska

Jesteśmy z Wami od ponad 20 lat!

Nauczyliśmy się jak dostarczać usługi oparte na rozwiązaniach najwyższej jakości, zdobywając zaufanie Klientów. Wiemy, że wymagający i zadowolony Klient oczekuje indywidualnego podejścia, które my gwarantujemy szyjąc na miarę kompleksową i profesjonalną usługę.

Ciężko pracujemy, aby niezbędne czynności, takie jak czyszczenie, były łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej zrównoważone. Działamy zgodnie z ISO 9001. Jesteśmy w trakcie wdrażania ISO 14001.

Wybór na Partnera firmy FIMAP nie był przypadkowy ponieważ jest dobry dla środowiska. Współpracując z firmą FIMAP nabieramy pewności, że oferujemy maszyny ekologiczne, stworzone z myślą o wypracowaniu optymalnych rozwiązań. Dzielimy z FIMAP misję i wizję odnośnie czyszczenia, które tworzy czysty świat teraz oraz zadba o środowisko w przyszłości.

Czystość i troskę o środowisko mamy w naturze

Nasza Misja

Wykorzystując ponad 20 letnie doświadczenie oraz wiedzę o Kliencie i branży, tworzymy i dostarczamy innowacyjne oraz kompleksowe rozwiązania dedykowane dla sektora czystości, zabezpieczone najlepszym wsparciem posprzedażowym, serwisowym oraz logistycznym.

Nasza wizja

Jako stabilna finansowo oraz oparta na silnych wartościach firma rodzinna, budujemy w branży przewagę na wiedzy, technologii i rozwoju.

Nasze wartości

Uczciwość

Dostajesz to, za co płacisz - a nawet więcej. Przejrzyście, starannie i na czas, nie bawimy się w półśrodki!

Kreatywność

Na każdy Twój problem znajdziemy rozwiązanie. Wiemy, czego potrzebujesz i dopasujemy nasze maszyny do Twoich potrzeb!

Zaufanie

Wierzymy, że działa w obie strony. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z naszymi Klientami.

Profesjonalizm

Mamy wiedzę i doświadczenie na rynku, co pozwala nam oferować najwyższą jakość usług. Odpowiemy na każde pytanie!

Dbamy o ciągły rozwój aby móc nieustannie zmieniać się na lepsze – dla Was