Dezynfekcja

Ochrona

Oznaczenia

Diagnostyka

Produkty do dezynfekcji

Co wyróżnia
nasze produkty?

Nasza oferta zakłada kompleksową obsługę oraz dobór rozwiązań indywidualnie dopasowanych do potrzeby. Produkty tylko najwyższej jakości bazujące na gwarancji podaży w krótkim terminie.

Dezynfekcję rąk należy przeprowadzać zawsze, szczególnie, gdy nie ma możliwości ich umycia. Płyn do dezynfekcji potrzebny jest do szybkiego usunięcia ewentualnych zagrożeń mikrobiologicznych. Obecnie dozowniki z płynem dezynfekującym umieszczone są w miejscach publicznych – przy wejściach do sklepów i lokali, przy kasach, windach w wielu obiektach. Przyzwyczailiśmy się też do tego, by nosić ze sobą buteleczkę z płynem do dezynfekcji rąk i używać go w dowolnej chwili. Płyn dezynfekujący do rąk powinien być wykorzystywany do ochrony przed przeniesieniem drobnoustrojów na dotykane powierzchnie lub z powierzchni na ręce. W Czysta Polska polecamy produkty dezynfekujące dla odbiorców indywidualnych i firm, w tym płyny do dezynfekcji powierzchni i rąk.

Produkty dezynfekujące – wysoka jakość

Dezynfekcja, inaczej odkażanie, to działanie mające na celu zniszczenie drobnoustrojów takich jak bakterie i wirusy, szczególnie te chorobotwórcze. W dobie COVID-19 dezynfekcja rąk to jeden z głównych sposobów na uniknięcie zakażenia. Płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni umożliwiają odkażanie przedmiotów oraz pomieszczeń narażonych na skażenie lub już skażonych chorobotwórczymi mikroorganizmami, takimi jak bakterie, wirusy, grzyby czy pasożyty. Używając odpowiednich środków i urządzeń do dezynfekcji zapewniasz bezpieczeństwo sobie i otoczeniu. W naszej ofercie polecamy:

  • płyny do dezynfekcji rąk – produkty przetestowane do higienicznego odkażania dłoni na bazie alkoholu. Dzięki swym składnikom posiadają szerokie spektrum działania bakteriobójczego, grzybobójczego i wirusobójczego. Posiadają przyjazne dla skóry Ph 5,5, przetestowane zostały także na COVID-19;
  • maszyny do dezynfekcji podłóg i otoczenia, skutecznie odkażające duże powierzchnie w krótkim czasie;
  • bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji, pozwalające dbać o higienę i sterylność rąk użytkowników.

Nasza oferta zakłada kompleksową obsługę zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.


Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze produktów i środków do dezynfekcji i ochrony?

    * Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie.