Dopasowanie maszyny do Ciebie

Wybór maszyny odpowiedniej do czyszczonego obszaru nie jest taki prosty. Czynniki, które należy wziąć pod uwagę, są liczne i mogą wpływać na wynik, a także koszty, czas i zużycie.

Chcemy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie, aby pomóc Ci utworzyć idealny plan czyszczenia, zakładający organizację i oszczędność.

  • Potrzebujesz zakupić maszyny, ale nie wiesz, które modele wybrać?
  • Zastanawiasz się, które rozwiązanie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze?
  • Czy chcesz wcześniej uzyskać informacje o zużyciu, kosztach i wydajności, aby mieć większą pewność co do wybranej floty?

Nasi specjaliści wiedzą, jakie czynniki są niezbędne, aby uzyskać skuteczny wynik. Analizują konkretne problemy z każdym środowiskiem, takie jak rodzaj budynku, przeszkody, podłoga i brud, a następnie opracowują projekt na zamówienie, w którym rekomendują odpowiednie maszyny, które pasują do twoich wymagań dotyczących wielkości i funkcji, wyposażone w najbardziej odpowiednie technologie i akcesoria.

Zależnie od potrzeb użytkowania i branży doradzimy Ci w zakresie najbardziej dogodnego rozwiązania finansowego i odpowiedniego planu konserwacji, który utrzyma stałą wydajność pomimo upływem czasu.

Oficjalny dystrybutor Fimap

Maszyny
czyszczące

Sprawdź całą gamę maszyn czyszczących

Zobacz ofertę

Oficjalny serwis Fimap

serwis czysta polska

Serwis
urządzeń

Szereg usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Zamów serwis

Pakiety finansowania

Leasing i wynajem
maszyn

Wybierz najdogodniejszą opcję finansowania dla siebie

Sprawdź

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzątających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena