Szorowarki do posadzek

Nowoczesne technologie przyjazne środowisku oraz szerokie możliwości konfiguracji wyposażenia, pozwolą idealnie dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

 

Maszyny do dezynfekcji

Bardzo szybkie i skuteczne dezynfekowanie wszystkich powierzchni! Niezawodne maszyny stworzone z myślą o Twoim bezpieczeństwie.

E-spray Electrostatic

E-spray Electrostatic

Główne parametry

Wydajność350 m2/h
Zbiornik na detergent1 l
Rozmiar dysz0,3 mm / 0,4 mm / 0,5 mm
Fimap Ksanex

Fimap Ksanex

Główne parametry

Zbiornik na detergent4,5 l
Zużycie środka dezynfekcyjnego50 gr/min
Zasilanie230 V
Fimap Ksanex B

Fimap Ksanex B

Główne parametry

Zbiornik na detergent4,5 l
Zużycie środka dezynfekcyjnego50 gr/min
Zasilanie24 V

Odkurzacze przemysłowe

Maszyny stworzone do szybkiego pozbywania się brudu. Zadziwiające w swojej wydajności, zachwycające w oszczędności – odkryj nasze odkurzacze przemysłowe!

Zamiatarki

Zamiatanie wcale nie musi być czaso- i energochłonne. Zamiatarki zapewnią wygodę oraz niesamowitą wydajność – odkryj je u nas!

Maszyny jednotarczowe

Maszyny, które pomogą w skutecznym czyszczeniu twardych powierzchni winylowych lub drewnianych

Jak to działa?

Co wyróżnia
maszyny FIMAP?

Intuicyjność, ekonomiczność, łatwość użytkowania oraz wysoka jakość. Nowoczesne i przemyślane technologie takie jak m.in. akumulatory litowe wpływają na oszczędność czasu i zwiększenie wydajności maszyny. Napęd hybrydowy pozwala na bez emisyjną pracę przez ponad 4 h, co powoduje spadek emisji CO2 do 69%. Tryb Eco Mode pomaga ograniczyć poziom hałasu oraz zużycia energii, wody i detergentów. Fimap Fleet Management (FFM), zaawansowany technologicznie system zarządzania flotą, pozwala na zdalną kontrolę pracy maszyny w czasie rzeczywistym.

Technologie w służbie środowiska, niezawodność i efektywność uszytych na miarę rozwiązań - to właśnie FIMAP.

Maszyny czyszczące i dezynfekujące dopasowane do Ciebie

Każda maszyna czyszcząca FIMAP, czy to szorowarka, zamiatarka czy odkurzacz – wnosi niezwykłą wartość do firmy. To wyraz dbałości o pracownika, środowisko, higienę i bezpieczeństwo pracy. To również gotowość do świadczenia najwyższej jakości usług, dzięki czemu Klienci mogą czuć się bezpieczni i szanowani. Oferujemy maszyny spełniające potrzeby najbardziej wymagających Klientów i dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych oczekiwań. Prezentujemy możliwości maszyny podczas pokazów u Klienta po to, aby nasi Klienci mieli możliwość przekonać się o walorach i możliwościach proponowanego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Tobie dokonać wyboru i zaproponujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Światowa klasa maszyn czyszczących

Oferujemy szorowarki, odkurzacze i zamiatarki spełniające wymogi klasy światowej.  Zrównoważone rozwiązania technologiczne firmy FIMAP są przyjazne dla środowiska, a także angażują ich użytkowników w odpowiedzialne wykorzystanie zasobów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii takich jak Eco Mode,  możliwe jest zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i wody. Baterie litowo – jonowe zwiększają wydajność maszyn i wpływają na optymalizację czasu w procesie czyszczenia.  Praca staje się  łatwiejsza, a przy tym pozwala na duże oszczędności.

Szukasz maszyn czyszczących na chwilę czy na dłużej?

Decyzja  o wyborze maszyny czyszczącej nie jest łatwa. Dlatego chętnie dzielimy się wiedzą i  doradzamy Klientom. Przeprowadzamy również szkolenia wprowadzające do używania maszyn oraz gwarantujemy serwis i dostępność części zamiennych, Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale i wynajem maszyn czyszczących.

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu na na chwilę czy na dłużej?

Skontaktuj się z nami – doradzimy w wyborze i zaproponujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzątających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena