hero-min
Katalog Maszyn
hero-min
Katalog Maszyn
previous arrow
next arrow

Szorowarki do kostki brukowej

Fimap FM 50 Orbital

Fimap FM 50 Orbital

Główne parametry

Moc1100 W
Liczba oscylacji1400 /minutę
Szerokość czyszczenia500 mm
Fimap FM 43

Fimap FM 43

Główne parametry

Moc1100 W
Obroty szczotki160 obr/min
Szerokość czyszczenia430 mm

Szorowarki do podłóg i posadzek

Nowoczesne technologie przyjazne środowisku oraz szerokie możliwości konfiguracji wyposażenia, pozwolą idealnie dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

 

Maszyny do dezynfekcji

Podczas zwykłej procedury dezynfekcji powierzchnie należy codziennie odkażać za pomocą specjalnych środków dezynfekujących. Maszyny do dezynfekcji zapewniają bardzo szybkie i skuteczne dezynfekowanie różnych obszarów. Są lekkie, wygodne i łatwe w użyciu, a ich stosowanie zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów, zwiększając tym samym bezpieczeństwo ludzi w zakładach pracy, halach, magazynach czy innych pomieszczeniach. Profesjonalne maszyny czyszczące FIMAP, oferowane w Czysta Polska, służą do dezynfekcji dużych powierzchni wewnętrznych. Nasz sprzęt do dezynfekcji pomieszczeń umożliwia odkażanie wszystkich podłóg skutecznym środkiem dezynfekującym w bardzo krótkim czasie..

E-spray Electrostatic

E-spray Electrostatic

Główne parametry

Wydajność350 m2/h
Pojemność zbiornika środka dezynfekującego1 l
Rozmiar dysz0,3 mm
Fimap Ksanex

Fimap Ksanex

Główne parametry

Pojemność zbiornika środka dezynfekującego4,5 l
Zużycie środka dezynfekcyjnego50/1 gr/min
Zasilanie230 V
Fimap Ksanex B

Fimap Ksanex B

Główne parametry

Pojemność zbiornika środka dezynfekującego4,5 l
Zużycie środka dezynfekcyjnego50/1 gr/min
Zasilanie24 V
Fimap BMg Sanitizer

Fimap BMg Sanitizer

Główne parametry

Wydajność5000 m2/h
Szerokość czyszczenia1000 mm
Pojemność zbiornika środka dezynfekującego50 l
Fimap MMg Sanitizer

Fimap MMg Sanitizer

Główne parametry

Wydajność10400 m2/h
Szerokość czyszczenia1300 mm
Pojemność zbiornika środka dezynfekującego110 l

Odkurzacze profesjonalne

Odkurzacze profesjonalne to łatwe i skuteczne czyszczenie większych powierzchni. Sprawdzą się do wielu zadań i zapewnią efektywne usuwanie różnych zabrudzeń. Profesjonalne maszyny czyszczące oferowane w Czysta Polska to szeroki wybór specjalistycznych urządzeń do sprzątania, zaprojektowanych w trosce o komfort i bezpieczeństwo pracy użytkowników. Czy jest to odkurzacz do posadzek, czy też innych stref – u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.

 

Zamiatarki

Zamiatanie wcale nie musi być czaso- i energochłonne. Zamiatarki zapewnią wygodę oraz niesamowitą wydajność – odkryj je u nas!

Maszyny jednotarczowe

Maszyny, które pomogą w skutecznym czyszczeniu twardych powierzchni winylowych lub drewnianych

Odkurzacze przemysłowe

To wysokiej jakości, innowacyjne i bezpieczne odkurzacze przemysłowe, które spełniają kluczowe wymagane przepisy, takie jak ATEX.

Jak to działa?

Co wyróżnia
maszyny FIMAP?

Intuicyjność, ekonomiczność, łatwość użytkowania oraz wysoka jakość. Nowoczesne i przemyślane technologie takie jak m.in. akumulatory litowe wpływają na oszczędność czasu i zwiększenie wydajności maszyny. Napęd hybrydowy pozwala na bez emisyjną pracę przez ponad 4 h, co powoduje spadek emisji CO2 do 69%. Tryb Eco Mode pomaga ograniczyć poziom hałasu oraz zużycia energii, wody i detergentów. Fimap Fleet Management (FFM), zaawansowany technologicznie system zarządzania flotą, pozwala na zdalną kontrolę pracy maszyny w czasie rzeczywistym.

Technologie w służbie środowiska, niezawodność i efektywność uszytych na miarę rozwiązań - to właśnie FIMAP.

Maszyny czyszczące i dezynfekujące dopasowane do Ciebie

Każda maszyna czyszcząca FIMAP, czy to szorowarka, zamiatarka czy odkurzacz – wnosi niezwykłą wartość do firmy. To wyraz dbałości o pracownika, środowisko, higienę i bezpieczeństwo pracy. To również gotowość do świadczenia najwyższej jakości usług, dzięki czemu Klienci mogą czuć się bezpieczni i szanowani. Oferujemy maszyny spełniające potrzeby najbardziej wymagających Klientów i dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych oczekiwań. Prezentujemy możliwości maszyny podczas pokazów u Klienta po to, aby nasi Klienci mieli możliwość przekonać się o walorach i możliwościach proponowanego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Tobie dokonać wyboru i zaproponujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Światowa klasa maszyn czyszczących

Oferujemy szorowarki, odkurzacze i zamiatarki spełniające wymogi klasy światowej. Zrównoważone rozwiązania technologiczne firmy FIMAP są przyjazne dla środowiska, a także angażują ich użytkowników w odpowiedzialne wykorzystanie zasobów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii takich jak Eco Mode, możliwe jest zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i wody. Baterie litowo – jonowe zwiększają wydajność maszyn i wpływają na optymalizację czasu w procesie czyszczenia. Praca staje się łatwiejsza, a przy tym pozwala na duże oszczędności.

Szukasz maszyn czyszczących na chwilę czy na dłużej?

Decyzja o wyborze maszyny czyszczącej nie jest łatwa. Dlatego chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy Klientom. Przeprowadzamy również szkolenia wprowadzające do używania maszyn oraz gwarantujemy serwis i dostępność części zamiennych, Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale i wynajem maszyn czyszczących.

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu na na chwilę czy na dłużej?

Skontaktuj się z nami – doradzimy w wyborze i zaproponujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzątających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena