Zmywarki do posadzek

Dzięki szerokiej możliwości konfiguracji wyposażenia, nasze urządzenia są w stanie dopasować się idealnie do Ciebie i Twoich potrzeb.

Maszyny do dezynfekcji

Bardzo szybkie i skuteczne dezynfekowanie wszystkich powierzchni! Niezawodne maszyny stworzone z myślą o Twoim bezpieczeństwie.

E-spray Electrostatic

E-spray Electrostatic

Główne parametry

Wydajność350 m2/h
Zbiornik na detergent1 l
Rozmiar dysz0,3 mm / 0,4 mm / 0,5 mm
Fimap Ksanex

Fimap Ksanex

Główne parametry

Zbiornik na detergent4,5 l
Zużycie środka dezynfekcyjnego50 gr/min
Zasilanie230 V
Fimap Ksanex B

Fimap Ksanex B

Główne parametry

Zbiornik na detergent4,5 l
Zużycie środka dezynfekcyjnego50 gr/min
Zasilanie24 V

Odkurzacze przemysłowe

Maszyny stworzone do szybkiego pozbywania się brudu. Zadziwiające w swojej wydajności, zachwycające w oszczędności – odkryj nasze odkurzacze przemysłowe!

Zamiatarki

Zamiatanie wcale nie musi być czaso- i energochłonne. Zamiatarki zapewnią wygodę oraz niesamowitą wydajność – odkryj je u nas!

Szorowarki i polerki

Maszyny, które pomogą w skutecznym czyszczeniu twardych powierzchni winylowych lub drewnianych

Jak to działa?

Co wyróżnia
nasze maszyny?

Wydajność w połączeniu z intuicyjnością, łatwością użytkowania i jakością. Jesteśmy dystrybutorem maszyn, które spełniają wszelkie potrzeby naszych Klientów. Intuicyjność, lekkość, modyfikowalność - to nasza specjalność.

Maszyny czyszczące dopasowane do Ciebie

Każda maszyna czyszcząca, czy to szorowarka, czy zamiatarka, czy odkurzacz – wnosi niezwykłą wartość do firmy. To wyraz dbałości o pracownika, o środowisko, o higienę i bezpieczeństwo pracy. To również sygnał gotowości do świadczenia najwyższej jakości usług, dzięki czemu klienci mogą czuć się bezpieczni i szanowani. Sygnalizują miejsce, gdzie dba się o ich potrzeby, a obsługę stawia się na pierwszym miejscu.

Wiemy, że stanowiska pracy są różne. Tak różne, jak różna jest specyfika pracy w nich. Oferujemy produkty spełniające potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dopasowujemy naszą ofertę do klienta – chcemy, by Twoje miejsce pracy lśniło czystością, stanowiło dumę i ozdobę. Chcemy, by nasze maszyny pomagały w budowaniu wizerunku miejsca pracy na rynku polskim i zagranicznym.

Jesteśmy gotowi. A Ty?

Światowa klasa maszyn czyszczących

Potrzeby rynku się zmieniają. Jesteśmy tego świadomi. Dlatego oferujemy szorowarki, odkurzacze i zamiatarki spełniające wymogi klasy światowej – wyposażone w przyjazny użytkownikowi interfejs, powstałe z wizją zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy różnorodni, ale wierni standardom – jeżeli w grę wchodzi utrzymanie higieny, to nie bawimy się w półśrodki. W naszej ofercie znajdują się maszyny czyszczące na miarę naszych czasów. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, pozwalającej na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i wody, praca staje się o wiele łatwiejsza, a przy tym pozwala na duże oszczędności.

Szukasz maszyn czyszczących?

Wybór szorowarki idealnej nie jest łatwy. Podobnie jak innych urządzeń używanych do czyszczenia. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, oferujemy nie tylko sprzedaż, ale i wynajem maszyn czyszczących. Szukasz dobrego sprzętu, lecz nie na zawsze? Skontaktuj się z nami – doradzimy w wyborze, zaproponujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, podzielimy się wiedzą. Będziemy budować nową erę – razem z Wami.

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzątających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena