Kiedy używać szczotki, a kiedy padu?

Wybór maszyny czyszczącej zależy od specyfiki posadzki oraz rodzaju zabrudzenia. W przypadku trudniejszych zabrudzeń stosujemy pady twarde, natomiast w przypadku średnich zabrudzeń i codziennej pielęgnacji korzystamy ze szczotek.

Jak wygląda czas pracy poszczególnych maszyn czyszczących?

Czas pracy różni się w zależności od rodzaju i intensywności użytkowania maszyny czyszczącej oraz od rodzaju zasilania. Wszystko zależy od ustawionych na maszynie parametrów. Znamionowy czas pracy jest określony w karcie katalogowej produktu lub w broszurze.

Czym jest napęd trakcyjny?

Napęd trakcyjny pomaga operatorowi podczas pracy w przypadku korzystania z urządzeń prowadzonych. Jest to napęd elektryczny który wspomaga prowadzenie maszyny do czyszczenia podłóg, szorowarki czy innej maszyny czyszczącej.

Czy Państwa serwis jest dostępny w całej Polsce?

Tak serwisujemy szorowarki, maszyny do podłóg i inne maszyny czyszczące maszyny u Klientów z całej Polski.

Czy jest możliwość wykonania przeglądu okresowego maszyny czyszczącej nie zakupionej u Państwa?

Tak, wykonujemy przeglądy okresowe oraz naprawiamy również maszyny, które nie zostały zakupione u nas.

Jaki jest standardowy okres gwarancji i czy można go wydłużyć?

Standardowy okres gwarancji na maszyny czyszczące wynosi 12 miesięcy. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia czasu trwania gwarancji.

Jakie są możliwości, zasady i koszty związane z przeprowadzeniem przez Państwa pokazu oraz gdzie on się odbywa?

Pokazy z reguły odbywają się w siedzibie Klienta po to, aby Klient mógł sam ocenić dopasowanie maszyny czyszczącej do powierzchni i rodzaju zabrudzeń. Klient decyduje, czy będzie to szorowarka do kostki brukowe, maszyna do czyszczenia podłóg czy maszyna czyszcząca innego przeznaczenia. Pokazy są bezpłatne i przeprowadzamy je u Klientów, którzy są zainteresowani zakupem maszyny, ale chcieliby przekonać się o skuteczności jej działania. Często podczas pokazu prezentujemy więcej niż jedną maszynę czyszczącą, aby zapewnić Klientowi możliwość wyboru oraz doradzamy i pomagamy w podjęciu decyzji o zakupie.

Czy można u Państwa wynająć małą maszynę czyszczącą na kilka dni?

Posiadamy szeroką ofertę maszyn czyszczących do wynajmu o różnych wymiarach i parametrach czyszczenia. Istnieje możliwość wynajęcia maszyny na 1 dobę oraz do 7 dób i dłużej. Pomagamy również w doborze odpowiedniej chemii.