bool(false)

Kostka brukowa jest bardzo popularnym materiałem o wielu zastosowaniach, wymaga jednak regularnej konserwacji i czyszczenia. Szorowarki do kostki brukowej sprawdzą się do czyszczenia chodników, tarasów, alejek, podjazdów czy innych miejsc wyłożonych kostką brukową. Za pomocą szorowarki wyczyścisz kostkę brukową z mchu, rdzy, zacieków czy innych zanieczyszczeń. W Czysta Polska oferujemy profesjonalne maszyny czyszczące do zamiatania i mycia kostki brukowej. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy FIMAP, producenta maszyn stworzonych w trosce o czyste środowisko.

Szorowarki do kostki brukowej

Fimap FM 50 Orbital

Fimap FM 50 Orbital

Główne parametry

Moc1100 W
Liczba oscylacji1400 /minutę
Szerokość czyszczenia500 mm
Fimap FM 43

Fimap FM 43

Główne parametry

Moc1100 W
Obroty szczotki160 obr/min
Szerokość czyszczenia430 mm

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Maszyny do czyszczenia kostki brukowej – skuteczne usuwanie zabrudzeń

Kostka brukowa codziennie jest narażona na działanie czynników zewnętrznych, takich jak:

  • woda deszczowa, która wysychając pozostawia na kostce brudny osad;
  • trawa, która wyrastając powoduje powstawanie przebarwień i zielonych plam na kostce;
  • glony porastające powierzchnię kostki brukowej i tworzące przebarwienia.

Poza tym, na kostce brukowej tworzą się przetarcia i plamy powstające w trakcie użytkowania – chodzenia czy jeżdżenia po powierzchni. Z tych względów konieczne jest zastosowanie maszyny do czyszczenia kostki brukowej.

Szorowarka do kostki brukowej – zasady działania

Szorowarki do kostki brukowej to maszyny czyszczące, wykorzystujące do czyszczenia ruch obrotowy szczotek szorujących. Maszyna do mycia kostki napędzana jest silnikiem o różnej mocy, zależnie od modelu. Dynamika szybko obracającej się szczotki oraz jej dociskanie do podłoża, pozwala na usuwanie nawet mocno utrwalonych zabrudzeń bez uszkodzenia powierzchni kostki. Dodatkowo, maszyna do czyszczenia kostki brukowej ma wbudowany dozownik na wodę i preparat czyszczący, zapewniający stałe zwilżanie czyszczonej powierzchni.

Szorowarki do kostki brukowej – jak wybrać maszynę?

Maszyna do zamiatania i mycia kostki brukowej musi posiadać szczotki szorujące wykonane z mocnego i długiego włosia o wysokiej twardości. Potrzebną długość włosia ustala się na podstawie głębokości fug i szczelin wymagających umycia.

Oferujemy szorowarki do kostki brukowej firmy FIMAP, którą cechuje profesjonalne podejście do zagadnienia utrzymania czystości i dbałość o środowisko. W maszynach do czyszczenia kostki brukowej FIMAP zastosowane zostały unikalne technologie sprzyjające najwyższej wydajności urządzenia. Decydując się na wybór szorowarki do kostki brukowej, otrzymujesz od nas:

  • pokaz maszyny u klienta,
  • sprzedaż, wynajem lub leasing maszyn do mycia kostki brukowej,
  • szkolenie wprowadzające,
  • elastyczne warunki gwarancji,
  • szybki serwis szorowarek – do 72 h od zgłoszenia,
  • gwarancję dostępności części zamiennych.

Znajdziesz u nas także szorowarki do podłóg oraz inne maszyny czyszczące. Oferujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dedykowane dla sektora czystości, zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniej maszyny, konfiguracji sprzętu i akcesoriów. Nasza oferta skierowana jest do biur, magazynów, sklepów, szkół, szpitali, hoteli, pensjonatów, kin, siłowni i wielu innych miejsc – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wysokiej jakości, ekologiczny sprzęt czyszczący. Zapewniamy także profesjonalny serwis maszyn. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci w wyborze opcji najlepiej dostosowanej do twoich potrzeb!