object(WP_Term)#9646 (11) { ["term_id"]=> int(2) ["name"]=> string(33) "Szorowarki do podłóg i posadzek" ["slug"]=> string(22) "szorowarki-do-posadzek" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(2) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(33) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(1) "2" }

Ze szczotkami talerzowymi

Szczotka talerzowa jest najbardziej wszechstronnym rodzajem główki szczotki, która może dostosować się do każdego rodzaju powierzchni. Szorowarkę ze szczotką talerzową można używać na każdej twardej podłodze, z łatwością usuwając nawet uporczywy brud dzięki regulowanemu dociskowi.

Fimap Genie XS

Fimap Genie XS

Główne parametry

Szerokość czyszczenia280 mm
Ssawa325 mm
Wydajność900 m2/h
Fimap GL

Fimap GL

Główne parametry

Szerokość czyszczenia355 mm
Ssawa440 mm
Wydajność1000 m2/h
Fimap GxL PRO/Bt PRO

Fimap GxL PRO/Bt PRO

Główne parametry

Szerokość czyszczenia430 mm
Ssawa516 mm
Wydajność1200-1720 m2/h
Fimap iMx

Fimap iMx

Główne parametry

Szerokość czyszczenia510 mm
Ssawa705 mm
Wydajność1785 m2/h

Ze szczotkami cylindrycznymi

Cylindryczny typ szczotki zmywarek jest zalecany do podłóg twardych (nawet strukturalnych, nierównych lub antypoślizgowych). Włosie głęboko czyści, gwarantując optymalne rezultaty nawet w przypadku szerokich szczelin. Ruch przeciwbieżny utrzymuje roztwór detergentu w obszarze szorowania, zwiększając skuteczność, a jednocześnie zapewniając niskie zużycie wody.

Oscylacyjne

Ruch oscylacyjny zapewnia doskonałe, jednolite rezultaty szorowarek na całej powierzchni, ponieważ każdy punkt podkładki jest w stałym kontakcie z podłogą. Ten typ główki szczotki jest idealny do pracy na podłogach strukturalnych lub z szerokimi szczelinami.

Fimap GxL Orbital

Fimap GxL Orbital

Główne parametry

Szerokość czyszczenia430 mm
Ssawa516 mm
Wydajność1720 m2/h

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Szorowarki do posadzek prowadzone: moc i precyzja

Niektóre powierzchnie wygodniej  i skuteczniej jest czyścić w sposób, który zapewnia nam kontrolę nad ruchem maszyny. Urządzenia prowadzone są odpowiedzią na potrzebę czyszczenia trudno dostępnych miejsc i ciasnych przejść. Wytrzymałe korpusy maszyn czyszczących chronią części mechaniczne i umożliwiają poruszanie się w wąskich obszarach.

To, co wyróżnia urządzenia marki FIMAP to profesjonalne podejście do zagadnienia utrzymania czystości i dbałość o środowisko.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Tobie dokonać wyboru i zaproponujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jeśli sprzątać, to tylko z nami!