object(WP_Term)#10228 (11) { ["term_id"]=> int(2) ["name"]=> string(33) "Szorowarki do podłóg i posadzek" ["slug"]=> string(22) "szorowarki-do-posadzek" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(2) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(34) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "12" }

Szorowarki prowadzone zostały stworzone do czyszczenia w szczególności podłóg twardych, strukturalnych, nierównych, antypoślizgowych. Szorowarki do podłóg Linii Performance zapewniają doskonałą higienę oraz suche i bezpieczne powierzchnie w krótkim czasie. Poza tym, są bezpieczne w obsłudze i ekologiczne.

Ze szczotkami talerzowymi

Szorowarki do posadzek prowadzone ze szczotkami talerzowymi zostały stworzone do skutecznego czyszczenia wymagających i większych powierzchni. Szorowarki do podłóg i posadzek Fimap oferowane przez Czysta Polska to profesjonalne maszyny do mycia podłóg, zaprojektowane w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo pracy.

Fimap Genie XS

Fimap Genie XS

Główne parametry

Szerokość czyszczenia280 mm
Ssawa325 mm
Wydajność900 m2/h
Fimap GL

Fimap GL

Główne parametry

Szerokość czyszczenia355 mm
Ssawa440 mm
Wydajność1450 m2/h
Fimap iMx

Fimap iMx

Główne parametry

Szerokość czyszczenia510 mm
Ssawa705 mm
Wydajność1785 m2/h

Ze szczotkami cylindrycznymi

Oscylacyjne

Fimap GxL Orbital

Fimap GxL Orbital

Główne parametry

Szerokość czyszczenia430 mm
Ssawa516 mm
Wydajność1720 m2/h

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Szorowarki do posadzek prowadzone – właściwości

Co wyróżnia maszyny do mycia podłóg Fimap z Linii Performance?

  • Szorowarki przemysłowe do posadzek możesz używać na każdej twardej podłodze, gdyż dzięki regulowanemu dociskowi usuną one nawet uporczywy brud;
  • szorowarki prowadzone zapewniają jednolite rezultaty czyszczenia na całej powierzchni;
  • konstrukcja szorowarki prowadzonej wykonana jest z wysokiej jakości materiałów w połączeniu z zaawansowanymi technologiami.

W Czysta Polska oferujemy wynajem maszyn czyszczących, w tym maszyny jednotarczowe do wszelkiego rodzaju powierzchni. Znajdziesz u nas również szorowarki do kostki brukowej do usuwania mchu, błota czy innych zanieczyszczeń.