object(WP_Term)#9313 (11) { ["term_id"]=> int(324) ["name"]=> string(24) "Zamiatarki akumulatorowe" ["slug"]=> string(13) "akumulatorowe" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(324) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(11) ["count"]=> int(6) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(1) "5" }

Zamiatarki hybrydowe

Fimap FSR B Hybrid

Fimap FSR B Hybrid

Główne parametry

Szerokość szczotki głównej600 mm
Całkowita szerokość zamiatania ( ze szczotkami bocznymi )1000 mm
Wydajność4500 m2/h

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Zamiatarki hybrydowe to kombinacje zasilania bateryjnego ze spalinowym. Wyposażone są w napęd będący połączeniem silnika spalinowego i akumulatora. Doskonale nadają się do czyszczenia powierzchni do 15000 m², gwarantując wygodę i wydajność pracy. Hybrydowe urządzenia do zamiatania świetnie poradzą sobie z zabrudzonymi powierzchniami, czyniąc pracę szybką i przyjemną. Zamiatarki hybrydowe nadają się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Profesjonalne maszyny czyszczące FIMAP gwarantują doskonałe efekty przy dużej oszczędności czasu.

Zamiatarki hybrydowe – doskonała wydajność i komfort pracy

Obsługa hybrydowej zamiatarki podłogowej jest intuicyjna i prosta, w znacznym stopniu ułatwiająca pracę, Dzięki nowoczesnym funkcjom zamiatarki hybrydowe, podobnie jak inne maszyny czyszczące, są również bardzo wydajne. Co jeszcze wyróżnia każdą podłogową zamiatarkę hybrydową?

  • Zamiatarka hybrydowa ułatwia i przyspiesza czyszczenie powierzchni – zapewnia nieprzerwana pracę aż do siedmiu godzin;
  • napęd hybrydowy pozwala na czyszczenie wewnątrz obiektu na zasilaniu bateryjnym, natomiast na zewnątrz wykorzystywany jest silnik spalinowy;
  • hybrydowa zamiatarka nadaje się do czyszczenia zarówno powierzchni szorstkich, jak i gładkich z drobnym pyłem;
  • maszyna jest wyjątkowo cicha, dzięki czemu nadaje się do czyszczenia w miejscach wymagających sprzątania na zmianach dziennych, nie zakłócając pracy innych.

Zamiatarki hybrydowe idealnie nadają się do czyszczenia fabryk, magazynów, parkingów, sklepów budowlanych oraz centrów handlowych. W Czysta Polska oferujemy także zamiatarki zewnętrzne oraz zamiatarki ręczne prowadzone. Polecamy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dedykowane dla sektora czystości, stworzone w trosce o środowisko naturalne.