object(WP_Term)#9526 (11) { ["term_id"]=> int(306) ["name"]=> string(51) "Szorowarki z siedziskiem operatora Linia Perfomance" ["slug"]=> string(35) "performance-z-siedziskiem-operatora" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(306) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(2) ["count"]=> int(9) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "17" }

Szorowarki do posadzek z siedziskiem operatora ze szczotkami talerzowymi zostały stworzone do skutecznego czyszczenia wymagających i większych powierzchni. Szorowarki do podłóg i posadzek oferowane w Czysta Polska to profesjonalne maszyny do mycia podłóg, zaprojektowane w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo pracy.

Szorowarki do posadzek z siedziskiem operatora ze szczotkami talerzowymi Linia Performance

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Szorowarki ze szczotkami talerzowymi – skuteczność i komfort

Szczotka talerzowa zastosowana w szorowarkach z siedziskiem operatora jest najbardziej wszechstronnym rodzajem główki szczotki, która może dostosować się do każdego rodzaju powierzchni. Dzięki regularnemu dociskowi, szczotki zmywarki do posadzek z siedziskiem usuną najbardziej uporczywy brud. Poza tym, szorowarki przemysłowe wyposażone w nowoczesne technologie zapewniają niską emisję hałasu oraz oszczędność energii, wody i detergentu.

Oferujemy wynajem maszyn czyszczących, w tym maszyny jednotarczowe do wszelkiego rodzaju powierzchni. Znajdziesz u nas również szorowarki do kostki brukowej do usuwania mchu, błota czy innych zanieczyszczeń.