Jednymi z wielu urządzeń, jakie sprawdzają się niezawodnie w wielu sytuacjach, są maszyny do mycia podłogi w sklepie. Sprzęt tego typu pozwala na szybkie wyczyszczenie nawet bardzo zabrudzonych powierzchni. Jakie jeszcze zalety wynikają z posidania tego urządzenia?

Maszyny do mycia podłóg

Sklepy wielkopowierzchniowe to miejsca, które odwiedza codziennie mnóstwo klientów. Nic zatem dziwnego, że supermarkety mają zazwyczaj zabrudzoną podłogę. Do jej pozostawiającego wiele do życzenia stanu przyczynić się mogą również rozlane słodkie napoje czy inne produkty, które zostawiają trwałe ślady. Niestety, praca w sklepie jest często na tyle intensywna, że pracownicy nie mogą na bieżąco reagować na tego typu sytuacje. W wielu przypadkach nie da się im również w żaden sposób zapobiec. Jedynym skutecznym rozwiązaniem takiej sytuacji, jest inwestycja w profesjonalne maszyny do mycia podłóg.

Maszyna do zmywania podłóg – zalety

Korzystanie z maszyny do czyszczenia posadzek jest przede wszystkim ogromnym udogodnieniem. Maszynowe mycie pozwala na błyskawiczne pozbycie się nawet trudnych zabrudzeń. W ramach działania tego urządzenia dostępne jest mycie, szorowanie, jak również szybkie suszenie, co daje niesamowity efekt! Próba usunięcia wielu takich zabrudzeń ręcznie będzie nie tylko czasochłonna – może skończyć się po prostu porażką.

Jak działa maszyna do czyszczenia posadzki? Urządzenie to podaje roztwór wody z płynem na szczotkę, dzięki czemu jest on rozprowadzany równomiernie po całej powierzchni. Szczotki dodatkowo ułatwiają pozbycie się brudu na mytej podłodze. Następnie wszelkie zanieczyszczenia są gromadzone w specjalnym zbiorniku wewnątrz maszyny, dzięki czemu powierzchnia pozostaje idealnie czysta. Istnieją również urządzenia posiadające nawiew ciepłego powietrza, które wysusza natychmiastowo mytą powierzchnię.

Maszyna do mycia podłóg – wynajem

Równie skuteczne są maszyny do czyszczenia posadzek przemysłowych. Tego typu urządzenia działają dokładnie na tej samej zasadzie. Podłogi w różnego rodzaju fabrykach czy hurtowniach szybko ulegają zabrudzeniu. Warto zatem posiadać na stanie takie urządzenie, jak maszyna myjąca do podłóg.

Maszyny do mycia podłóg są łatwe w obsłudze oraz bardzo intuicyjne, zatem z pewnością poradzi sobie z nimi każdy pracownik sklepu czy fabryki. Co ciekawe, aby móc korzystać z tak rewelacyjnego sprzętu, nie trzeba wcale go kupować! Profesjonalne maszyny czyszczące można bowiem wynająć – i to w naprawdę korzystnych cenach. To idealne rozwiązanie dla każdego właściciela hurtowni czy sklepu wielkopowierzchniowego. Maszynę można wynająć na kilka godzin bądź dni – oczywiście w zależności od potrzeb. Usługa taka pozwala uniknąć konieczności inwestowania w zupełnie nowe urządzenie, a przy okazji gwarantuje utrzymywanie posadzki w należytej czystości.

Należy zaznaczyć, że można wynająć nie tylko maszyny czyszczenia podłóg. Popularnością w tym zakresie cieszą się również odkurzacze przemysłowe czy maszyny do dezynfekcji. Warto rozważyć taką usługę, zwłaszcza, że ubrudzona podłoga to naprawdę ogromny dyskomfort dla każdego!

Oficjalny dystrybutor Fimap

Maszyny
czyszczące

Sprawdź całą gamę maszyn czyszczących

Zobacz ofertę

Oficjalny serwis Fimap

serwis czysta polska

Serwis
urządzeń

Szereg usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Zamów serwis

Pakiety finansowania

Leasing i wynajem
maszyn

Wybierz najdogodniejszą opcję finansowania dla siebie

Sprawdź