Włókno szklane

Przemysł stoczniowy sięga wieków temu.
Ewolucja technologii doprowadziła do wprowadzenia coraz lżejszych, plastycznych i odpornych materiałów.
Od lat włókno szklane jest najczęściej stosowanym kompozytem w przemyśle stoczniowym, który oferuje zalety pod względem jakości i konstrukcji, ale pył powstający podczas przetwarzania może być niezwykle niebezpieczny dla zdrowia operatorów.

Pył pochodzący z tych procesów jest niezwykle drobny i lotny. Z tego powodu utrzymanie profesjonalnego czyszczenia w środowisku pracy pozwala uniknąć rozproszenia w powietrzu i nasycenia kurzu na stanowiskach pracy.

Filtr HEPA

Zastosowanie przemysłowych odkurzaczy kurzu z systemami filtrów HEPA jest niezbędne do zapewnienia maksymalnej wydajności filtracji i zdrowszego placu budowy. Niezależnie od tego, czy są używane do czyszczenia miejsca pracy, do ssania bezpośrednio na urządzeniu tnącym, czy do narzędzi szlifierskich używanych przez operatorów.

Coynco ma szeroką gamę najlepszych odkurzaczy przemysłowych do drobnego pyłu.
Począwszy od najłatwiejszych w zarządzaniu i praktycznych modeli jednofazowych do pracy obok pracowników lub modeli trójfazowych idealnych do najbardziej wymagających zastosowań lub do budowy systemów scentralizowanych.
Nasz opatentowany system czyszczenia filtrów jest najbardziej docenianą funkcją przez klientów w tych sektorach.

System ten oferuje możliwość zminimalizowania zapychania się filtrów i utrzymania stałej i wydajnej wydajności ssania w czasie, zapewniając nieprzerwane profesjonalne czyszczenie.