Inteligentny system rewolucjonizujący sprzątanie maszynowe


iD to inteligentny system sterowania, który ułatwia obsługę automatu i skuteczniejsze sprzątanie. Nie ogranicza się wyłącznie do wyświetlacza dotykowego. Praca z systemem iD jest równie prosta, co obsługa smartfona. To nowatorskie rozwiązanie, przełomowe pod względem w jaki zmienia sposób pracy z maszyną sprzątającą – maszyna pomaga mu w pracy, wręcz szkoląc z technik sprzątania, a także podpowiada najlepsze ustawienia dla wybranego sposobu mycia powierzchni.

System iD oferuje konfiguracje sprzątania, które gwarantują oszczędne zużycie wody i preparatów, a w razie konieczności skutecznie zwiększają intensywność szorowania. Użytkownik może zapisywać różne programy sprzątające i przypisywać je do konkretnych obiektów (posadzek i rodzajów brudu) w których maszyna sprząta posadzki – w ten sposób operatorowi wystarczy dosłownie nacisnąć guzik i wybrać wszystkie funkcje niezbędne mu do wyczyszczenia podłoża w danym miejscu. Jeśli zaś operator nie wie, jakie funkcje powinien wybrać, może na wyświetlaczu dotykowym zapoznać się z filmami instruktażowymi, w tym o prawidłowych procedurach konserwacji maszyny.

System iD umożliwia użytkownikom maszyn sprzątających wydajniejsze zagospodarowanie zasobów niezbędnych do sprzątania – dzięki różnym konfiguracjom i programom sprzątania można ściśle kontrolować zużycie chemii, wody i energii elektrycznej, ograniczyć straty środków, dobierać sposoby sprzątania do charakterystyki obiektu, a także utrzymywać maszynę w należytym stanie technicznym – co jest krytyczne dla jej niezawodności i wydajności pracy.


Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzątających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena