Odkurzacze przemysłowe do myjni samoobsługowych

Odkurzacze samoobsługowe Coynco dla stacji myjni samochodowych są zaprojektowane zgodnie ze standardami odkurzaczy przemysłowych, które oferują korzyści pod względem wydajności ssania i zmniejszonego zatykania filtra.

Konserwacja filtrów jest ograniczona w porównaniu z konwencjonalnymi samoobsługowymi odkurzaczami przemysłowymi, ale dzięki technologii filtracji i czyszczenia filtrów Coynco nasze maszyny są efektywne kosztowo.

Te ogromne zalety przynoszą korzyści dla zadowolenia klienta w zakresie osiągów, a w konsekwencji dla właściciela myjni, ograniczając jego stałą konserwację filtrów i zapewniając zawsze profesjonalne czyszczenie samochodów.

Scentralizowany system próżniowy do myjni samochodowej

Coynco produkuje scentralizowane systemy odkurzaczy, które mogą być używane przez maksymalnie 10 operatorów jednocześnie w trybie samoobsługowym lub ręcznym.
Modułowa moc naszych odkurzaczy przemysłowych do tych zastosowań pozwala uzyskać prawidłowe profesjonalne czyszczenie, lepsze wyniki ssania, a także korzyści w zakresie efektywności energetycznej.

Mobilne odkurzacze przemysłowe do myjni samochodowych

Nasze mobilne odkurzacze montowane na wózkach są zaprojektowane tak, aby umożliwić łatwe przemieszczanie maszyn, a tego typu odkurzacze przemysłowe mogą być wyposażone w długą rurę, aby ułatwić utrzymanie czystości w myjni samochodowej.

Nasze odkurzacze przemysłowe są zbudowane z turbin elektrycznych, które wytwarzają dużą moc ssania, aby zminimalizować czas odkażania, obniżyć koszty i osiągnąć dobre wyniki profesjonalnego sprzątania.

W razie potrzeby można zainstalować określone akcesoria, aby obsługiwać wielu operatorów przy użyciu tylko jednej maszyny.

Dla profesjonalnego czyszczenia w myjni bardzo ważna jest wydajność i trwałość maszyn. Aby to osiągnąć, zaleca się zastosowanie turbiny boczno-kanałowej, która może pracować nieprzerwanie bez zatrzymywania.

Zaleca się stosowanie odkurzacza mobilnego w myjni samochodowej oraz urządzeń do czyszczenia wnętrza samochodu.

Odkurzacze przemysłowe do sanitacji pojazdów w transporcie publicznym

Coraz ważniejsze staje się profesjonalne sprzątanie dla społeczności.

Jednym z naszych celów jest utrzymywanie samochodów i pojazdów przeznaczonych do transportu publicznego w czystości. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, stworzyliśmy specjalną linię odkurzaczy przemysłowych.

Gminy lub firmy zajmujące się czyszczeniem pojazdów w transporcie publicznym wymagają mocnych i niezawodnych odkurzaczy przemysłowych do sanitacji każdego rodzaju powierzchni.
Liczba pojazdów do umycia jest bardzo duża, a personel musi być wyposażony w sprawny i dobrze manewrowalny sprzęt, aby zakończyć sprzątanie na czas dla potrzeb publicznych.

Coynco już dostarcza swoje wytrzymałe odkurzacze przemysłowe firmom zajmującym się czyszczeniem metra, autobusów i pociągów na całym świecie.