Poszukujesz innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań dedykowanych dla sektora czystości? System Zarządzania Flotą Maszyn Sprzątających to doskonała propozycja! FFM to FIMAP Fleet Management, czyli system inteligentnego zarządzania flotą maszyn sprzątających. FFM umożliwia podłączonym do niego maszynom przesyłanie wszelkich informacji, za pomocą których możesz zwiększyć rentowność posiadania i eksploatacji floty. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy FIMAP, producenta profesjonalnych maszyn czyszczących stworzonych w trosce o środowisko, gwarantujemy profesjonalne i wielopoziomowe podejście do zagadnienia utrzymania czystości. Dostarczamy produkty najwyższej jakości oraz staramy się, by czyszczenia wszelkich powierzchni było łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej zrównoważone. Zarządzanie maszynami sprzątającymi w systemie FFM pozwala Ci na odbieranie wszystkich informacji dotyczących maszyn: gdzie są, jak pracują, jakie mają osiągi, jakie usterki, czy jak wygląda ich ślad środowiskowy. Dzięki temu masz nad nimi pełną kontrolę.

Profesjonalne maszyny czyszczące – funkcjonalność systemu FFM

FFM umożliwia Ci odbieranie wszelkich informacji o Twoich maszynach. Dane te możesz odczytać zarówno dla poszczególnych maszyn, jak i całej floty z podziałem na obiekty sprzątane lub pracę poszczególnych operatorów. Jeśli zatem chcesz wiedzieć, które z Twoich maszyn pracują w danej chwili oraz czy usługa sprzątania obiektu jest realizowana zgodnie z planem, innowacyjne funkcje FFM Ci to umożliwią. Zdobędziesz również informacje, ile energii zużywają poszczególne maszyny czyszczące do podłóg oraz wskazówki odnośnie ich prawidłowego użytkowania. Poza tym:

  • dzięki systemowi sterowania i zarządzania maszynami zdobędziesz informacje o rzeczywistej ich eksploatacji (dzieje się to poprzez portal internetowy FFM lub aplikację mobilną My.Machine);
  • dowiesz się, się w jaki sposób realizowane są zlecone Ci usługi sprzątania oraz w jaki sposób można poprawić ich rentowność i wydajność;
  • w efekcie możesz w zdecydowany sposób zwiększyć rentowność posiadania i eksploatacji floty maszyn sprzątających.

Zdalne sterowanie i zarządzanie flotą maszyn sprzątających – zalety

Jako producent maszyn przemysłowych FIMAP opracował system zarządzania flotą sprzątającą, umożliwiający optymalizowanie wszystkich procesów związanych z czyszczeniem. Pozwala to osiągać większą skuteczność działań i zdecydowanie poprawia komfort pracy. Do zalet systemu FFM można zaliczyć ponadto:

  • racjonalne zagospodarowanie floty maszyn i większą skuteczność w planowaniu usług sprzatania;
  • skrócenie czasu realizacji usługi sprzątania;
  • bezpieczne korzystanie z maszyn i kontrola dostępu do każdej z maszyn w systemie;
  • możliwość dostosowania uprawnień operatorów do konkretnych parametrów maszyn;
  • uzyskanie dokładnych informacji o wykorzystaniu każdej maszyny oraz wielkości zużycia energii, wody i detergentów;
  • sygnalizację nieprawidłowości i usterek;
  • możliwość planowania konserwacji technicznej względem intensywności eksploatacji maszyny.

Sterowanie i zarządzanie maszynami – korzyści

System zarządzania flotą maszyn sprzątających FFM umożliwia odczytanie danych o pracy Twoich maszyn sprzątających w formie graficznej. Dzięki temu możesz sprawdzić i ocenić, czy operatorzy wykonują pracę terminowo i prawidłowo użytkują maszyny. Wiesz także, w jakim trybie pracuje każda maszyna oraz ile przepracowała w wybranym okresie czasu. Wszystkie informacje możesz rozbić na poszczególne urządzenia lub widzieć je przekrojowo dla całej Twojej floty.

Usługa telemetrii w systemie FFM umożliwia Ci sprawdzenie, jak pracują poszczególne silniki i podzespoły każdej maszyny. Pozwala to na szybkie wykrycie usterek i zaplanowanie koniecznych napraw.  Poza tym, wszystkie informacje o awariach są automatycznie przekazywane do wskazanego serwisu, co znacznie skraca czas naprawy.

Do korzyści wynikających z działania systemu FFM można też zaliczyć możliwość kontroli stanu akumulatorów w maszynach oraz sposobu ich użytkowania i ładowania. Dzięki temu wyeliminujesz przypadki niepełnego ładowania i zapobiegniesz zbyt częstej wymianie akumulatorów na nowe. W efekcie zmniejszysz koszty utrzymania i negatywne oddziaływanie maszyn na środowisko.

W Czysta Polska swoje propozycje kierujemy do biur, magazynów, hal produkcyjnych, sklepów, szkół, szpitali, hoteli, pensjonatów, kin, siłowni i wielu innych miejsc – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wysokiej jakości, ekologiczny sprzęt czyszczący. W ofercie mamy profesjonalne maszyny do mycia podłóg, a także:

Urządzenia systemu FFM łączą flotę maszyn sprzątających w sieć, umożliwiając przekaz danych z maszyn do portalu i aplikacji mobilnej systemu. Dane przesyłane są za pomocą łączy GSM, WiFi i Bluetooth, co umożliwia ich odczyt z dowolnego terminala na całym świecie. Dzięki systemowi FFM dokładnie wiesz, co dzieje się z Twoją flotą maszyn oraz możesz wydajnie i efektywnie nią zarządzać.

Oficjalny dystrybutor Fimap

Maszyny
czyszczące

Sprawdź całą gamę maszyn czyszczących

Zobacz ofertę

Oficjalny serwis Fimap

serwis czysta polska

Serwis
urządzeń

Szereg usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Zamów serwis

Pakiety finansowania

Leasing i wynajem
maszyn

Wybierz najdogodniejszą opcję finansowania dla siebie

Sprawdź