bool(false)

NIEZAWODNOŚĆ, SOLIDNOŚĆ, PROSTOTA I SKUTECZNOŚĆ

Modele PRO LINE zaprojektowane do odsysania kurzu lub ciał stałych są zbudowane, aby sprostać potrzebom intensywnego użytkowania, a zatem oferują wyjątkową wytrzymałość i wewnętrzną skuteczność w konkretnym zastosowaniu, do którego zostały zaprojektowane. `Są to maszyny o specjalnych właściwościach technicznych, bardzo specyficzne, głównie do odsysania pyłu.

Wejście styczne

Wejście styczne umożliwia zasysanym materiałom wchodzenie z większą prędkością, sprzyjając efektowi cyklonicznemu, a tym samym zwiększając oddzielanie pyłu od filtra, zmniejszając zatykanie.

Półautomatyczne czyszczenie filtra z tłokiem pneumatyczno-mechanicznym

Czyszczenie filtrów powierzono opatentowanemu systemowi, który poprzez odwrócenie przepływu powietrza uruchamia pneumatyczno-mechaniczny tłok, dzięki czemu samo czyszczenie filtrów jest skuteczne i niezwykle szybkie. Operacja czyszczenia może być kontrolowana przez operatora dzięki dźwigni umieszczonej na głowicy aspiratora.

Filtration

Standardowo montowane filtry to wkłady poliestrowe klasy M, z warstwą aluminiowaną, której właściwością jest przewodzenie filtra, cecha niezbędna do odprowadzania prądu elektrostatycznego. Pozwala również na zsuwanie się pyłu dzięki wibracjom wytwarzanym przez tłok pneumatyczno-mechaniczny, który doskonale czyści filtr, gwarantując stałą wydajność ssania. Filtrację można zwiększyć w klasie za pomocą dwóch wtórnych filtrów HEPA, które zapewniają wydajność 99,995% proszków przy granulometrach 0,3 μm.

Opatentowany cyklon zmniejszający zatykanie

Specjalne użebrowane szczeliny uformowane w górnej części osłony zapewniają zrównoważony przepływ zasysanego powietrza, a tym samym niską prędkość w dolnej części, tak aby pył nie opadał w kierunku pojemnika, a już osiadły nie był przesuwany i zasysany na filtr.

Produkty z linii Pro

TDC 30 PRO

Zobacz produkt

TDC 22 PRO

Zobacz produkt

D 1155 PRO

Zobacz produkt

D 1130 PRO

Zobacz produkt

D 1122 PRO

Zobacz produkt

STD 300 PRO

Zobacz produkt

STD 220 PRO

Zobacz produkt

ST 3 PRO

Zobacz produkt

ST 22 PRO

Zobacz produkt

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena