bool(false)

ODKURZACZE JEDNOFAZOWE DO PYŁU KOMPAKTOWEGO I POCHODZĄCEGO Z PROCESÓW ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGICZNIE

Odkurzacze te są idealnymi modelami do wszelkiego rodzaju ogólnego sprzątania Twojej firmy. Ich zwrotność w połączeniu z ich kompaktowością pozwala na łatwe przenoszenie nawet w najbardziej ciasnych miejscach, ułatwiając rutynowe czyszczenie. Dzięki ich skuteczności skraca się czas czyszczenia, co jest korzystne pod względem czasu i kosztów.

Półautomatyczny system czyszczenia filtra

Modele te wyposażone są w wydajny system czyszczenia filtra, który można aktywować za pomocą specjalnego przełącznika znajdującego się na panelu sterowania głowicy. Funkcja pozwala na przywrócenie wydajności filtrowania w kilka sekund bez żadnego wysiłku ze strony operatora.

System filtrowania

Odkurzacz posiada przewodzący filtr nabojowy, gwarantujący odprowadzanie prądu elektrostatycznego i może być konfigurowany według potrzeb w wersji klasy M lub H.Pozwala również na usuwanie kurzu dzięki powstającym wibracjom, które doskonale czyszczą filtr, gwarantując stałą wydajność ssania.

Ochrona filtra

W połączeniu ze stycznym wlotem promuje efekt cykloniczny, zwiększając wydajność filtrowania poprzez zmniejszenie przedwczesnego zatykania się filtra, działając jako ekran do zasysania materiałów ściernych. Specjalne użebrowane szczeliny uzyskane w górnej części osłony zapewniają zrównoważony przepływ zasysanego powietrza, a tym samym niską prędkość w dolnej części, tak aby pył nie opadał w kierunku pojemnika, a już osadzony nie był przesuwany i zasysany na filtrze.

Produkty z linii Smart

SMART T 351 D

Zobacz produkt

SMART T 353 D

Zobacz produkt

SMART 350 WD

Zobacz produkt

SMART 235 WD

Zobacz produkt

SMART 240 WD

Zobacz produkt

SMART 350 D

Zobacz produkt

SMART 235 D

Zobacz produkt

SMART 280 D

Zobacz produkt

SMART 180 D

Zobacz produkt

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena