object(WP_Term)#9589 (11) { ["term_id"]=> int(6) ["name"]=> string(24) "Odkurzacze profesjonalne" ["slug"]=> string(22) "odkurzacze-przemyslowe" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(6) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(9) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "25" }

Odkurzające na sucho

Profesjonalne odkurzacze na sucho to idealne rozwiązanie do czyszczenia średnich i dużych powierzchni. Maszyny odkurzające na sucho zapewniają wysoką wydajność, niskie zużycie energii i niski poziom hałasu. Są wyposażone w innowacyjne technologie, które umożliwiają długą i nieprzerwaną pracę, a także dokładne usuwanie zanieczyszczeń. Odkurzacze do sprzątania na sucho są poza tym lekkie, poręczne, wyposażone w kółka umożliwiające swobodne przesuwanie. Idealnie nadają się do czyszczenia takich powierzchni, jak sklepy, pokoje hotelowe, biura czy szkoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, odkurzacze profesjonalne posiadają zdecydowanie większą siłę ssania.

Profesjonalne maszyny czyszczące oferowane w Czysta Polska to szeroki wybór specjalistycznych urządzeń do sprzątania, zaprojektowanych w trosce o komfort i bezpieczeństwo pracy użytkowników.

Fimap NANO

Fimap NANO

Główne parametry

Moc700 W
Siła ssania18 kPa
Zbiornik10 l
Fimap FA15+

Fimap FA15+

Główne parametry

Moc700 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik13 l
Fimap FV9+

Fimap FV9+

Główne parametry

Moc950 W
Siła ssania21,6 kPa
Zbiornik5,7 l
Fimap FV9+ B

Fimap FV9+ B

Główne parametry

Moc230 W
Siła ssania8 kPa
Zbiornik5,7 l

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Odkurzacze do sprzątania na sucho – efektywność i komfort pracy

Profesjonalne odkurzacze na sucho FIMAP wyposażone są w nowoczesne technologie, takie jak akumulatory litowe, które wpływają na oszczędność czasu i zwiększenie wydajności maszyn. Tryb Eco Mode natomiast pomaga ograniczyć poziom hałasu i zużycia energii, dzięki czemu odkurzacze na sucho są przyjazne dla środowiska. Co jeszcze wyróżnia nasze maszyny odkurzające na sucho?

  • Odkurzacze na sucho FIMAP są kompaktowe i lekkie, w związku z tym praktyczne w użyciu i przenoszeniu;
  • duże koła gwarantują stabilność i łatwe prowadzenie;
  • odkurzacze do sprzątania na sucho idealnie nadają się do czyszczenia dywanów i tkanin w pomieszczeniach takich jak biura, centra konferencyjne czy hotele;
  • niektóre modele odkurzaczy na sucho wyposażone są w filtry Hepa, zapewniające doskonałą wydajność filtrowania również w miejscach o bardzo drobnym pyle.

Do czyszczenia małych przestrzeni polecamy odkurzacze na sucho plecakowe, wygodne w noszeniu dzięki niskiej wadze i regulowanym, wyściełanym ramionom. Sprawdzą się podczas sprzątania autobusów, pociągów, kabin samolotów czy kin lub teatrów.

Kompleksowe czyszczenie dużych przestrzeni zapewnią również maszyny do mycia podłóg i maszyny do dezynfekcji. Jeśli masz wątpliwości – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze sprzętu odpowiedniego dla Ciebie!