bool(false)

Kompaktowe i ciche odkurzacze Fimap są odpowiednie zarówno do zbierania cieczy jak i pyłów, a także do prania dywanów, wykładzin i tapicerek. To maszyny stworzone do szybkiego pozbywania się brudu. Oferują doskonałą wydajność i niski poziom hałasu. W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, profesjonalny sprzęt posiada zdecydowanie większą siłę ssania. Dodatkowo wyposażony jest w innowacyjne technologie, które umożliwiają długą i nieprzerwaną pracę, a także dokładne usuwanie zanieczyszczeń.

Zadziwiające w swojej wydajności, zachwycające w oszczędności – odkryj odkurzacze profesjonalne Fimap!

Odkurzające na sucho

Profesjonalne odkurzacze na sucho to idealne rozwiązanie do czyszczenia średnich i dużych powierzchni. Maszyny odkurzające na sucho zapewniają wysoką wydajność, niskie zużycie energii i niski poziom hałasu. Są wyposażone w innowacyjne technologie, które umożliwiają długą i nieprzerwaną pracę, a także dokładne usuwanie zanieczyszczeń. Odkurzacze do sprzątania na sucho są poza tym lekkie, poręczne, wyposażone w kółka umożliwiające swobodne przesuwanie. Idealnie nadają się do czyszczenia takich powierzchni, jak sklepy, pokoje hotelowe, biura czy szkoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, odkurzacze profesjonalne posiadają zdecydowanie większą siłę ssania.

Profesjonalne maszyny czyszczące oferowane w Czysta Polska to szeroki wybór specjalistycznych urządzeń do sprzątania, zaprojektowanych w trosce o komfort i bezpieczeństwo pracy użytkowników.

Fimap NANO

Fimap NANO

Główne parametry

Moc700 W
Siła ssania18 kPa
Zbiornik10 l
Fimap FA15+

Fimap FA15+

Główne parametry

Moc700 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik13 l
Fimap FV9+

Fimap FV9+

Główne parametry

Moc950 W
Siła ssania21,6 kPa
Zbiornik5,7 l
Fimap FV9+ B

Fimap FV9+ B

Główne parametry

Moc230 W
Siła ssania8 kPa
Zbiornik5,7 l

Odkurzające na sucho-mokro

Odkurzacz do sprzątania na sucho i mokro pozwala na oddzielne lub jednoczesne czyszczenie zarówno płynów, jak i pyłów. Dzięki technologii WetorDry nie musisz wstrzymywać pracy ani wymieniać filtra. Lekkie i poręczne profesjonalne odkurzacze na mokro i sucho to rewolucyjne urządzenia zapewniające maksimum rezultatów przy minimalnym wysiłku. Maszyny firmy Fimap to wydajność i komfort użytkowania.

Standardowe odkurzacze do zbierania wody mogą blokować się, jeśli w zabrudzeniu występują też duże kawałki ciał stałych, nie tworzące z cieczą zawiesiny. Fimap to gwarancja kompleksowego czyszczenia – profesjonalne odkurzacze na sucho i mokro poradzą sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami. Sprawdzą się dla przemysłu farmaceutycznego i wielu innych – w hotelach, szpitalach, szkołach, w magazynie czy na każdej hali produkcyjnej.

Fimap FV30

Fimap FV30

Główne parametry

Moc1600 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik30 l
Fimap FV60

Fimap FV60

Główne parametry

Moc1600 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik60 l
Fimap FV80

Fimap FV80

Główne parametry

Moc1600 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik80 l

Piorące

Do sprzątania trudnych zabrudzeń z wielu powierzchni wybierz odkurzacz profesjonalny piorący. To najlepszy produkt dla firm. Zadbaj o kompleksowe odplamianie tapicerek i innych pokryć tkaninowych. Profesjonalne odkurzacze piorące to odpowiedź na najpilniejsze potrzeby naszych klientów. Oferowane w Czysta Polska profesjonalne maszyny czyszczące to bogaty wybór specjalistycznych przyrządów do sprzątania, zaprojektowanych w trosce o komfort i bezpieczeństwo Twojej pracy.

Fimap FE18

Fimap FE18

Główne parametry

Moc1100 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik wody czystej20 l

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Odkurzacze profesjonalne dla firm i osób prywatnych

W naszej ofercie odkurzaczy profesjonalnych dostępny jest sprzęt o wielorakim zastosowaniu. Wszystkie maszyny Fimap to gwarancja najlepszej jakości sprzątania. Odkurzacze profesjonalne tej firmy to ciche i kompaktowe rozwiązanie, które zapewni doskonałą wydajność przy niskim poziomie hałasu. W naszej ofercie znajdziesz odkurzacze:

  • odkurzające na sucho,
  • odkurzające na sucho – mokro,
  • piorące.

Są odpowiednie do zbierania cieczy i pyłów, a także do prania dywanów, wykładzin i tapicerek. Ich moc jest zdecydowanie większa niż w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Szybko i sprawnie pozbędą się więc brudu. Odkurzacze z filtrem hepa pozwolą na sprzątanie ciężkich zabrudzeń bez obawy o zdrowie. Najnowsze technologie zadbają o Twoje bezpieczeństwo.

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe, w przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy, posiadają zdecydowanie większą siłę ssania. Dodatkowo wyposażone są w innowacyjne technologie, które umożliwiają długą i nieprzerwaną pracę, a także dokładne usuwanie zanieczyszczeń.

By kompleksowo zadbać o czystość Twojej przestrzeni sprawdź również maszyny do mycia podłóg i maszyny do dezynfekcji.