object(WP_Term)#8904 (11) { ["term_id"]=> int(6) ["name"]=> string(24) "Odkurzacze profesjonalne" ["slug"]=> string(22) "odkurzacze-przemyslowe" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(6) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(9) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "25" }

Odkurzające na sucho-mokro

Odkurzacz do sprzątania na sucho i mokro pozwala na oddzielne lub jednoczesne czyszczenie zarówno płynów, jak i pyłów. Dzięki technologii WetorDry nie musisz wstrzymywać pracy ani wymieniać filtra. Lekkie i poręczne profesjonalne odkurzacze na mokro i sucho to rewolucyjne urządzenia zapewniające maksimum rezultatów przy minimalnym wysiłku. Maszyny firmy Fimap to wydajność i komfort użytkowania.

Standardowe odkurzacze do zbierania wody mogą blokować się, jeśli w zabrudzeniu występują też duże kawałki ciał stałych, nie tworzące z cieczą zawiesiny. Fimap to gwarancja kompleksowego czyszczenia – profesjonalne odkurzacze na sucho i mokro poradzą sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami. Sprawdzą się dla przemysłu farmaceutycznego i wielu innych – w hotelach, szpitalach, szkołach, w magazynie czy na każdej hali produkcyjnej.

Fimap FV30

Fimap FV30

Główne parametry

Moc1600 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik30 l
Fimap FV60

Fimap FV60

Główne parametry

Moc1600 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik60 l
Fimap FV80

Fimap FV80

Główne parametry

Moc1600 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik80 l

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Profesjonalne odkurzanie na sucho i mokro – wybierz najlepsze rozwiązanie

Profesjonalny odkurzacz Fimap to odpowiedź na potrzeby klientów. Urządzenie to pozwala zadbać o wydajność i oszczędność bez zbędnego wysiłku. Dlaczego warto wybrać profesjonalne odkurzacze na mokro i sucho?

  • Dzięki technologii WetorDry nasze odkurzacze odkurzające na sucho – mokro mogą czyścić płyny i substancje sypkie jednocześnie.
  • Odkurzacze na mokro szybko i sprawnie pozbędą się rozlanych cieczy.
  • Odkurzanie na sucho i mokro zapewnia dokładne usuwanie zanieczyszczeń i długofalową pracę bez konieczności przerywania i wymiany filtra.

W wielu przypadkach potrzebne jest jednak wielofunkcyjne rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziesz się nie tylko samej wody. Wybierz urządzenie, które zapewni Ci optymalną pracę, bez konieczności zmiany filtra – odkurzacz do czyszczenia na sucho – mokro to doskonałe narzędzie wielofunkcyjne dla firm. Zadbaj o swoją przestrzeń z najwyższej jakości sprzętem do sprzątania – profesjonalne maszyny czyszczące, które oferujemy to gwarancja zadowolenia.

Nieważne, czy szukasz sprzętu do sprzątania na hali produkcyjnej, w food courcie czy centrum handlowym – odkurzacze profesjonalne na mokro i sucho to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli posiadasz firmę, wyposaż się w odkurzacz wciągający wodę i inne urządzenia do sprzątania oferowane na www.czystapolska.pl.

Kompleksowe czyszczenie Twojej przestrzeni zapewnią również maszyny do mycia podłóg i maszyny do dezynfekcji. Sprawdź naszą ofertę sprzętów czyszczących już dziś.