object(WP_Term)#8841 (11) { ["term_id"]=> int(6) ["name"]=> string(24) "Odkurzacze profesjonalne" ["slug"]=> string(22) "odkurzacze-przemyslowe" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(6) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(9) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "15" }

Odkurzające na sucho-mokro

Pozwalają odkurzać oddzielnie lub jednocześnie zarówno ciecze, jak i pył, bez konieczności zatrzymywania i wymiany filtra.

Fimap FV30

Fimap FV30

Główne parametry

Moc1600 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik30 l
Fimap FV60

Fimap FV60

Główne parametry

Moc1600 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik60 l
Fimap FV80

Fimap FV80

Główne parametry

Moc1600 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik80 l

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Odkurzacze czyszczące każdy rodzaj zabrudzeń.

Kompaktowe i ciche odkurzacze Fimap są odpowiednie zarówno do zbierania cieszy jak i pyłów. Oferują doskonałą wydajność i niski poziom hałasu.

Te rewolucyjne urządzenia zapewniają maksimum rezultatów przy minimum wysiłku – lekkie, poręczne, wyposażone w kółka umożliwiającą swobodne przesuwanie, nie tracące przy tym wydajności oczekiwanej po najlepszych maszynach czyszczących.

Odkurzacz idealny dla Twojego biznesu !

Stajemy przed faktem, na obalenie którego nie ma argumentów – wszelkie powierzchnie były, są i będą się brudzić! Z tego względu przygotuj się na to – z nami! Nasze odkurzacze wyróżnia to, że są niesamowicie wydajne i dopasują się idealnie do Twoich potrzeb. Nie wierzysz? Sprawdź!