object(WP_Term)#9320 (11) { ["term_id"]=> int(6) ["name"]=> string(24) "Odkurzacze profesjonalne" ["slug"]=> string(22) "odkurzacze-przemyslowe" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(6) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(9) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "25" }

Piorące

Do sprzątania trudnych zabrudzeń z wielu powierzchni wybierz odkurzacz profesjonalny piorący. To najlepszy produkt dla firm. Zadbaj o kompleksowe odplamianie tapicerek i innych pokryć tkaninowych. Profesjonalne odkurzacze piorące to odpowiedź na najpilniejsze potrzeby naszych klientów. Oferowane w Czysta Polska profesjonalne maszyny czyszczące to bogaty wybór specjalistycznych przyrządów do sprzątania, zaprojektowanych w trosce o komfort i bezpieczeństwo Twojej pracy.

Fimap FE18

Fimap FE18

Główne parametry

Moc1100 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik wody czystej20 l

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Profesjonalne odkurzacze piorące – dlaczego warto

Odkurzacz czyszcząco – piorący to idealny sprzęt do głębokiego oczyszczania i usuwania plam z powierzchni tekstylnych, tapicerek, podszewek i wykładzin. Te rewolucyjne urządzenia zapewniają 100% wydajności dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji. Wyposażony w kółka, lekki profesjonalny odkurzacz piorący pozwala na dużą mobilność. Dodatkowo, kompaktowy rozmiar zapewnia pracę w wąskich przestrzeniach, takich jak:

  • hotele
  • samochody
  • autobusy
  • samoloty
  • między rzędami siedzeń w kinach i salach konferencyjnych

Wszystkie odkurzacze profesjonalne Fimap pozwalają na precyzyjną i sprawną pracę, czy sprzątasz małą, czy dużą przestrzeń. Gwarantują najlepszą jakość pracy. Odkurzacze profesjonalne piorące skutecznie usuną zabrudzenia i zapewnią krótki czas schnięcia czyszczonej powierzchni. Zawdzięczają to dużej mocy podciśnienia, która pozostawia mało wilgotności w tkaninie.

W naszej ofercie znajdziesz również maszyny do mycia podłóg i maszyny do dezynfekcji. Sprawdź pełny asortyment i wybierz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. W Czysta Polska oferujemy także wynajem maszyn – skontaktuj się z nami już dziś!