object(WP_Term)#8690 (11) { ["term_id"]=> int(6) ["name"]=> string(24) "Odkurzacze profesjonalne" ["slug"]=> string(22) "odkurzacze-przemyslowe" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(6) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(9) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "15" }

Piorące

Idealnie nadają się do głębokiego czyszczenia i usuwania plam z powierzchni tekstylnych, tapicerek, podszewek i wykładzin.

Fimap FE18

Fimap FE18

Główne parametry

Moc1100 W
Siła ssania22 kPa
Zbiornik wody czystej20 l

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Odkurzacze na każdy rodzaj zabrudzeń.

Te rewolucyjne urządzenia zapewniają maksimum rezultatów przy minimum wysiłku – lekkie, poręczne, wyposażone w kółka umożliwiającą swobodne przesuwanie. Kompaktowy rozmiar pozwala na pracę w wąskich przestrzeniach, takich jak autobusy, między rzędami siedzeń kin i sal konferencyjnych.

Odkurzacz idealny dla Twojego biznesu !

Stajemy przed faktem, na obalenie którego nie ma argumentów – wszelkie powierzchnie były, są i będą się brudzić! Z tego względu przygotuj się na to – z nami! Nasze odkurzacze przemysłowe wyróżnia to, że są niesamowicie wydajne i dopasują się idealnie do Twoich potrzeb. Nie wierzysz? Sprawdź!