object(WP_Term)#9177 (11) { ["term_id"]=> int(8) ["name"]=> string(39) "Szorowarki prowadzone Linia Performance" ["slug"]=> string(28) "linia-performance-prowadzone" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(8) ["taxonomy"]=> string(18) "maszyny-categories" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(2) ["count"]=> int(12) ["filter"]=> string(3) "raw" ["term_order"]=> string(2) "13" }

Szorowarka oscylacyjna Linii Performance skutecznie czyści średnie i duże powierzchnie w każdej branży. Czysta Polska oferuje duży wybór maszyn do mycia podłóg, w tym szorowarki do podłóg oscylacyjne. Szorowarki przemysłowe Linii Performance zapewnią Ci skuteczne, interaktywne i łatwe czyszczenie, w oparciu o najnowsze technologie.

Szorowarki oscylacyjne do posadzek prowadzone Linia Performance

Fimap GxL Orbital

Fimap GxL Orbital

Główne parametry

Szerokość czyszczenia430 mm
Ssawa516 mm
Wydajność1720 m2/h

Kto pyta nie błądzi

Potrzebujesz fachowego doradztwa w doborze maszyn i urządzeń sprzatających?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z naszej Szybkiej Wyceny a my przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję.

Szybka wycena

Szorowarki oscylacyjne Linii Performance – najnowsze technologie

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu maszyn czyszczących, w tym szorowarek oscylacyjnych?

  • Ruch oscylacyjny w tego typu szorowarkach do podłóg zapewnia jednolite rezultaty na całej powierzchni, gdyż każdy punkt podkładki jest w stałym kontakcie z podłogą;
  • ten typ główki szczotki szorowarki skutecznie czyści podłogi strukturalne lub z szerokimi szczelinami;
  • szorowarki oscylacyjne doskonale czyszczą powierzchnie wzdłuż ścian i w trudno dostępnych miejscach;
  • doskonała zwrotność maszyny umożliwia łatwe manewrowanie nawet w małych i ciasnych pomieszczeniach.

Oferujemy również szorowarki do kostki brukowej oraz maszyny jednotarczowe firmy FIMAP, zaprojektowane w trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo pracy.